Në fshatin shqiptar që nuk ka asnjë lopë dhe dele, hajdutët godasin në çdo shtëpi (VIDEO)

Në fshatin Petresh të Elbasanit nuk të sheh syri lopë e dele.

Grabitësit nuk kanë anashkaluar asnjë shtëpi të fshatit duke vjedhur gjënë e gjallë.

Një lopë kushton 100-150 mijë lekë të reja dhe fshatarët e kanë të pamundur t’i blejnë sërish, aq më tepër kur grabitësit nuk janë ndaluar dhe rreziku që ata të kthehen sërish është i madh.

Edhe pse prej gati një viti ngjarja përsëritet shpesh, autorët nuk janë identifikuar.

Pasuria e vetme me të cilën ushqehen këta njerëz janë lopët, por duket se grabitja e tyre nuk është marrë asnjëherë seriozisht nga autoritetet. /TCH/ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Në fshatin shqiptar që nuk ka asnjë lopë dhe dele, hajdutët godasin në çdo shtëpi (VIDEO)
Në fshatin shqiptar që nuk ka asnjë lopë dhe dele, hajdutët godasin në çdo shtëpi (VIDEO)
Në fshatin shqiptar që nuk ka asnjë lopë dhe dele, hajdutët godasin në çdo shtëpi (VIDEO)
https://2.bp.blogspot.com/-fAJU3tKwHiI/WoAwOO08N3I/AAAAAAAASVI/a_krw3V1XVQ17tBrkkyRhGj8rtB2tvg7QCLcBGAs/s640/fshati-800x450-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-fAJU3tKwHiI/WoAwOO08N3I/AAAAAAAASVI/a_krw3V1XVQ17tBrkkyRhGj8rtB2tvg7QCLcBGAs/s72-c/fshati-800x450-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/ne-fshatin-shqiptar-qe-nuk-ka-asnje.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/ne-fshatin-shqiptar-qe-nuk-ka-asnje.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy