President Shqipëri-Kosovë? S’na duhet një hajdut më shumë (E thotë Basha)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se as Shqipërisë dhe as Kosovës nuk i duhet “një politikan më shumë, një hajdut më shumë, por i duhet një treg i përbashkët”.

“Nuk i duhet as Shqipërisë dhe as Kosovës një politikan më shumë, një hajdut më shumë, por i duhet një treg i përbashkët. Të gjithë i dimë problemet e jashtëzakonshme të dy ekonomive tona, na duhen zgjidhje që funksionojnë për qytetarët”, u shpreh Lulzim Basha.

Ky koment i kryeopozitarit vjen një ditë pas deklaratës që kryeministri Edi Rama bëri në Kuvendin e Kosovës, se Shqipëria dhe Kosova mund të kenë një ditë një president të unitetit kombëtar./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: President Shqipëri-Kosovë? S’na duhet një hajdut më shumë (E thotë Basha)
President Shqipëri-Kosovë? S’na duhet një hajdut më shumë (E thotë Basha)
https://2.bp.blogspot.com/-3-2RRykAGeo/Wowqo5cTn2I/AAAAAAAATL0/Z8cB1lSGHcUE3aXhCUmYx3kV7ACIr1KoQCLcBGAs/s640/Basha-Berisha-qeshin-gajasen-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-3-2RRykAGeo/Wowqo5cTn2I/AAAAAAAATL0/Z8cB1lSGHcUE3aXhCUmYx3kV7ACIr1KoQCLcBGAs/s72-c/Basha-Berisha-qeshin-gajasen-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/president-shqiperi-kosove-sna-duhet-nje.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/president-shqiperi-kosove-sna-duhet-nje.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy