Reagon këshilltari i kryeministrit per ndarje apo shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë

Burim Ramadani, këshilltar i kryeministrit Ramush Haradinaj dhe zëvendësministër i FSK-së, ka reaguar pas lajmit se krerët e shtetit janë të gatshëm për ndarje territoriale ose shkëmbin territoresh me Serbinë.

Sipas Ramadanit, Ramush Haradinaj, si kryeministër e si qytetar i Kosovës, kurrë nuk hyn në lojëra dhe agjenda të vjetra të Serbisë për “ndarje territoriale”, “shkëmbime territoresh” e të tilla.“I ka luftuar ato, në kuptimin e plotë. Kosova është shtet.

Ekziston. Nuk ka modalitete që mund t’i marrin qoftë edhe një centimetër katror nga territori i saj”, ka shkruar Ramadani./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Reagon këshilltari i kryeministrit per ndarje apo shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë
Reagon këshilltari i kryeministrit per ndarje apo shkëmbim territoresh mes Kosovës dhe Serbisë
https://3.bp.blogspot.com/-GoxhTunFMuY/Wn8Mb3dymXI/AAAAAAAASNQ/TK-RB1A2nB8KUFRHIp5mnztYvm5KToBAACLcBGAs/s640/auto_Ramush_Haradinaj_671491484089-1.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-GoxhTunFMuY/Wn8Mb3dymXI/AAAAAAAASNQ/TK-RB1A2nB8KUFRHIp5mnztYvm5KToBAACLcBGAs/s72-c/auto_Ramush_Haradinaj_671491484089-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/reagon-keshilltari-i-kryeministrit-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/reagon-keshilltari-i-kryeministrit-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy