Rrëfehet zv.kryeministri i Kosovës: Si më ndihmoi Meta në arritjen e marrëveshjes për Demarkacionin

Zëvendëskryeministri i Kosovës Fatmir Limaj ka konfirmuar lajmin se presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka ndihmuar në arritjen e aneks marrëveshjes për Demarkacion me Malin e Zi.

Në një prononcim të shkurtër për Indeksonline, Limaj ka pohuar se presidenti i Shqipërisë, ka qenë i përfshirë dhe ka ndihmuar në arritjen e marrëveshjes së prezantuar sot.

Limaj ka qenë iniciator dhe propozues i nënshkrimit të marrëveshjes së sotme./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Rrëfehet zv.kryeministri i Kosovës: Si më ndihmoi Meta në arritjen e marrëveshjes për Demarkacionin
Rrëfehet zv.kryeministri i Kosovës: Si më ndihmoi Meta në arritjen e marrëveshjes për Demarkacionin
https://3.bp.blogspot.com/-JdZIe1NrJ60/WojP7lomoOI/AAAAAAAACB8/H1mA98bnx_YxPPOgJAKZxj9-itfZN0oqACLcBGAs/s640/sww.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-JdZIe1NrJ60/WojP7lomoOI/AAAAAAAACB8/H1mA98bnx_YxPPOgJAKZxj9-itfZN0oqACLcBGAs/s72-c/sww.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/rrefehet-zvkryeministri-i-kosoves-si-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/rrefehet-zvkryeministri-i-kosoves-si-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy