Sergei Lavrov: Rusia nuk do të qëndrojë mënjanë në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit

“Nëse SHBA do të përfshihet në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit, Rusia nuk do të qëndrojë mënjanë”.

Kështu ka deklaruar ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov.

“BE duhet të marrë hapa shtesë për të justifikuar besimin që i është dhënë si ndërmjetësues i dialogut“, deklaroi ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergej Lavrov, në konferencën për shtyp, pas takimit me presidentin serb Vuçiç./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7991,Camëri,109,Editorial,1717,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,630,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Sergei Lavrov: Rusia nuk do të qëndrojë mënjanë në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit
Sergei Lavrov: Rusia nuk do të qëndrojë mënjanë në dialogun mes Prishtinës dhe Beogradit
https://1.bp.blogspot.com/-S_jxxnA2mpg/Wo9KK7m9c4I/AAAAAAAACUA/DzC28upp68EWvyQUqJKdsBVSuUZtxhbRgCLcBGAs/s640/sergei-lavrov1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-S_jxxnA2mpg/Wo9KK7m9c4I/AAAAAAAACUA/DzC28upp68EWvyQUqJKdsBVSuUZtxhbRgCLcBGAs/s72-c/sergei-lavrov1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/sergei-lavrov-rusia-nuk-do-te-qendroje.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/sergei-lavrov-rusia-nuk-do-te-qendroje.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy