Shqipëria rrezikon të humbasë trajnerin Panucci, mediat italiane e bëjnë me ekip të ri

“La Nuova Ferrara”, e cila është mediat e qytetit të Ferrarës ku gjendet edhe ekipi i SPAL, ka publikuar sot një lajm me kryefjalë teknikun e Kombëtares Shqiptare, Cristian Panucc.

Mediumi italian e shikon strategun e Kombëtares kuqezi si një mundësi për të drejtuar stolin e SPAL-it, që është nisur vrullshëm drejt Serisë B.

“Dje, ka dalë në skenë edhe emri i Christian Panuccit, ish-mbrojtës i Milanit, Real Madridit, Interit dhe Romës, ish-zëvendës i Capelos te Rusia, trajner i Livornos dhe Ternanës dhe aktualisht trajneri i Kombëtares shqiptare, nga e cila mund të shkëputet për të marrë drejtimin e një pankine në Itali”, shkruan “La Nuova Ferrara”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqipëria rrezikon të humbasë trajnerin Panucci, mediat italiane e bëjnë me ekip të ri
Shqipëria rrezikon të humbasë trajnerin Panucci, mediat italiane e bëjnë me ekip të ri
https://4.bp.blogspot.com/-wjU5rHVZ5rc/WoTSeK0w4xI/AAAAAAAABvA/BoGngNPXWic2wemyuti0gWyfDu3a3R5AQCLcBGAs/s640/panuci_konf.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-wjU5rHVZ5rc/WoTSeK0w4xI/AAAAAAAABvA/BoGngNPXWic2wemyuti0gWyfDu3a3R5AQCLcBGAs/s72-c/panuci_konf.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/shqiperia-rrezikon-te-humbase-trajnerin.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/shqiperia-rrezikon-te-humbase-trajnerin.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy