Shqiptarja përfaqëson Qipron në Evrovizion, këngëtari grek: Jemi shumë të padrejtë me Shqiptarët

Këngëtari i njohur grek Kristos Dhantis komenton faktin që një këngëtare me origjinë nga Shqipëria do përfaqësojë Qipron në Evrovizion. “Lëvizje mat e Qipros të dërgojë Eleni Fureiran në Evrovizion”, tha Dhantis në një emision televiziv në mëngjes.

“Fureira është shqiptare dhe me këtë zgjedhje rajoni disi bashkohet. Jemi shumë të padrejtë ndaj shqiptarëve. Ka kaq shumë shqiptare që na duan, në Shqipëri ndjekin muzikën tonë dhe ne as me pikë Evrovizion nuk i nderojmë”.

Komentet e tij u bënë pak kohë pasi këngëtarja, bëri publike origjinën e saj. Ajo është një vajzë nga Fieri, e rritur në Greqi ku edhe ndërtoi karrierën e saj si këngëtare e suksesshme dhe shumë e pëlqyer.Burimi Ballkan Web/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqiptarja përfaqëson Qipron në Evrovizion, këngëtari grek: Jemi shumë të padrejtë me Shqiptarët
Shqiptarja përfaqëson Qipron në Evrovizion, këngëtari grek: Jemi shumë të padrejtë me Shqiptarët
Shqiptarja përfaqëson Qipron në Evrovizion, këngëtari grek: Jemi shumë të padrejtë me Shqiptarët
https://2.bp.blogspot.com/-M0h5hq8J3DI/WpYEboG0gPI/AAAAAAAACvM/sRh2cS5c-d4M1-2P4pNNLTcGKqiHJb4VwCLcBGAs/s640/Screenshot_8-21.png
https://2.bp.blogspot.com/-M0h5hq8J3DI/WpYEboG0gPI/AAAAAAAACvM/sRh2cS5c-d4M1-2P4pNNLTcGKqiHJb4VwCLcBGAs/s72-c/Screenshot_8-21.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/shqiptarja-perfaqeson-qipron-ne.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/shqiptarja-perfaqeson-qipron-ne.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy