TV Australiane: Shqiptarët, njerzit më humanë në botë. Gjen cantën me 6250 $ dhe ia kthen (VIDEO)

Adem Gashi, një shqiptar i cili jeton në Australi, sot në mëngjes në trenin e Sydney ka gjetur një çantë me 6250 dollarë, të cilën ia ka kthyer pronares përmes televizionit Channel 7.

Gashi përmes “Facebook”-ut ka njoftuar se pas paraqitjes së rastit, kanë gjetur adresën e gruas dhe ia ka kthyer çantën me gjithë paratë.

Ky gjest i vlerësuar si shumë human, është bërë lajm edhe në televizionit Channel 7. ‘’Sot në Mëngjes duke udhëtuar me tren e kam Gjetur një çantë me 6250 dollarë pastaj kam kontaktuar me Televizionin Channel 7 dhe se Bashku me të kemi gjetur adresën e asaj gruas të cilës i kishte humbur çanta dhe ia kam kthyer çantën me gjithë paratë.

Shpresoj se të gjithë njerëzit duhet të bëjnë kështu sepse është ndjenjë e mirë kur humb diçka dikush me t’i sjellë në shtëpi”, ka shkruar Gashi në “Facebook”./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: TV Australiane: Shqiptarët, njerzit më humanë në botë. Gjen cantën me 6250 $ dhe ia kthen (VIDEO)
TV Australiane: Shqiptarët, njerzit më humanë në botë. Gjen cantën me 6250 $ dhe ia kthen (VIDEO)
https://1.bp.blogspot.com/-J4OsjLRI5_s/WniSxt0FRjI/AAAAAAAARlE/zUGwZnhZx7sKRDI3kLMHjSv1RTsTf5D8gCLcBGAs/s640/242492-uo7rau5PVG.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-J4OsjLRI5_s/WniSxt0FRjI/AAAAAAAARlE/zUGwZnhZx7sKRDI3kLMHjSv1RTsTf5D8gCLcBGAs/s72-c/242492-uo7rau5PVG.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/tv-australiane-shqiptaret-njerzit-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/tv-australiane-shqiptaret-njerzit-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy