U shpall kampion mes shkelmave në Serbi, reagon David Nikolli: Atdheu im më la jashtë

Pas fitores së shqiptares Luiza Gega në garën ballkanike të 3000m e cila u zhvillua në Stamboll, ka reaguar dhe David Nikolli. 23-vjeçari i cili doli kampion në Serbi disa muaj më parë ka treguar se atij i është mohuar e drejta të garojë në Kampionin Ballkanik.

Nikolli është shprehur i zhgënjyer për faktin që nuk iu dha mundësia që të merrte pjesë, dhe për këtë fajëson shtetin shqiptar.

“Nuk di arsyen përse atdheu im nuk bëri asnjë gjë për të bërë që unë të merrja pjesë në kampionatet Ballkanike. Unë e kisha përgatitur garën. Është për të ardhur keq. Do rekuperoj verën që vjen me sezonin në pistë të hapur!”- shkruan Nikolli./ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7893,Camëri,108,Editorial,1681,Ekonomi,412,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2349,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1765,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: U shpall kampion mes shkelmave në Serbi, reagon David Nikolli: Atdheu im më la jashtë
U shpall kampion mes shkelmave në Serbi, reagon David Nikolli: Atdheu im më la jashtë
https://4.bp.blogspot.com/-LODr58kqHSw/Woy7XOTLiAI/AAAAAAAACSo/NgbDMG6LavIfJIl-7AxcntWpBQxDrTa6wCLcBGAs/s640/img_0568-3-678x381.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-LODr58kqHSw/Woy7XOTLiAI/AAAAAAAACSo/NgbDMG6LavIfJIl-7AxcntWpBQxDrTa6wCLcBGAs/s72-c/img_0568-3-678x381.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/u-shpall-kampion-mes-shkelmave-ne-serbi.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/u-shpall-kampion-mes-shkelmave-ne-serbi.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy