VIDEO/ “Arena Kombëtare” gati për Ligën e Kombeve? Shihni si po ecin punimet

Punimet në “Arenën Kombëtare” po vijojnë me ritme të shpejta. Deri tani kanë marrë formë tre tribuna, ajo përballë dhe dy tribunat mbrapa portave, ndërsa e fundit do të ndërtohet tribuna qendrore, e cila pritet të jetë ndër më modernet në Europë.Brenda stadiumit tashmë është futur edhe një vinç shumë i madh, gjë që tregon se punimet janë në faza të avancuara.

“Arena Kombëtare” është parashikuar të përfundojë në vjeshtën e këtij viti, që të mund të jetë gati për takimet që Kombëtarja do të luajë në Ligën e Kombeve me Skocinë dhe Izraelin./ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7981,Camëri,108,Editorial,1715,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2379,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: VIDEO/ “Arena Kombëtare” gati për Ligën e Kombeve? Shihni si po ecin punimet
VIDEO/ “Arena Kombëtare” gati për Ligën e Kombeve? Shihni si po ecin punimet
https://3.bp.blogspot.com/-2dgSIYxKjjE/WpCn7b-__vI/AAAAAAAACZo/ElZveHpIy44iqtuzg28mTnp2o7XB58UZQCLcBGAs/s640/auto_stadiumi1519400602.png
https://3.bp.blogspot.com/-2dgSIYxKjjE/WpCn7b-__vI/AAAAAAAACZo/ElZveHpIy44iqtuzg28mTnp2o7XB58UZQCLcBGAs/s72-c/auto_stadiumi1519400602.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/video-arena-kombetare-gati-per-ligen-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/02/video-arena-kombetare-gati-per-ligen-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy