2 miliardë lekë në dispozicion, ftesë fermerëve për projekte

Kreu i qeverisë, Edi Rama mëngjesin e kësaj të enjte e ka nisur me një lajm të mirë për fermerët.

Rama ka njoftuar se një fond prej 2 miliardë lekësh janë dedikuar për zhvillimin e tokës.

Përmes një videomesazhi ai u bën ftesë të gjithë fermerëve që të përfitojnë nga skemat mbështetëse për bujqësinë.

Bëhet me dije se aplikimi ka nisur në 28 shkurt dhe zgjat deri më 28 mars.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë ftesë për të gjithë fermerët që përmes projekteve të përfitojnë nga fondi mbi 2 miliardë lekë dedikuar zhvillimit të tokës vetëm për këtë vit, ju uroj një ditë të mbarë.

Për më shumë rreth programit tonë kombëtar të mbështetjes për bujqësinë dhe se si çdo fermer mund të përfitojë prej të gjitha skemave mbështetëse, klikoni në www.azhbr.gov.al“, shkruan Rama.
/ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11394,Camëri,133,Editorial,2608,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1819,Iliridë,376,Kosovë,3447,Kulture,920,Luginë,77,Moti,2,Politik,2306,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,560,Video,673,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: 2 miliardë lekë në dispozicion, ftesë fermerëve për projekte
2 miliardë lekë në dispozicion, ftesë fermerëve për projekte
https://1.bp.blogspot.com/-q9ChMNwmLNQ/WqHVYm2INuI/AAAAAAAADaM/gX2arPORhw0gEd_rf8rdk6RI7RZLJ5huQCLcBGAs/s640/edi-rama-2-768x384-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-q9ChMNwmLNQ/WqHVYm2INuI/AAAAAAAADaM/gX2arPORhw0gEd_rf8rdk6RI7RZLJ5huQCLcBGAs/s72-c/edi-rama-2-768x384-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/2-miliarde-leke-ne-dispozicion-ftese.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/2-miliarde-leke-ne-dispozicion-ftese.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy