41 milionë lekë bileta avioni për deputetët

Për tri vite, 2017, 2018 dhe 2019 Kuvendi i Shqipërisë shpenzon plot 41.2 milionë lekë (të reja) për bileta avioni.

Sipas raportit nga ky institucion theksohet se në Kuvendin e Shqipërisë specifike është udhëtimi jashtë shteti për shkak të aktiviteteve të shumta ndërparlamentare të delegacioneve të përhershme në organizatat Ndërkombëtarë, të grupeve të miqësisë, udhëtimeve zyrtare, pjesëmarrja në Sesionet e AP të KiE-së, etj.

Për këtë është nënshkruar marrëveshja për blerjen e biletave me tre operatorë.

Tek kjo shumë e shpenzuar nuk përfshihen dietat për deputetët apo dhe akomodimi jashtë shtetit./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9311,Camëri,120,Editorial,2039,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1477,Iliridë,289,Kosovë,2697,Kulture,724,Luginë,62,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,521,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: 41 milionë lekë bileta avioni për deputetët
41 milionë lekë bileta avioni për deputetët
https://3.bp.blogspot.com/-XoRXuUYs_o0/WqsmKcxonfI/AAAAAAAAEMQ/vT5bxYvd4ukFdMAzyLzQQL4sSSI1Lh6uQCLcBGAs/s640/Bileta-avioni-trageti-dhe-autobusi-ne-te-gjith-500x433.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-XoRXuUYs_o0/WqsmKcxonfI/AAAAAAAAEMQ/vT5bxYvd4ukFdMAzyLzQQL4sSSI1Lh6uQCLcBGAs/s72-c/Bileta-avioni-trageti-dhe-autobusi-ne-te-gjith-500x433.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/41-milione-leke-bileta-avioni-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/41-milione-leke-bileta-avioni-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy