Ambasadori amerikan në Beograd: Nuk dua të bombardoj Serbinë sot

Ambasadori i SHBA në Serbi Kyle Scott nuk deshi që sot, në 19 vjetorin e fillimit të bombardimeve të NATO-s, t’i përgjigjet pyetjes nëse dhe kur do të shërohen plagët midis SHBA dhe Serbisë.

I pyetur nga gazetari nëse ai mendon se do të ketë një fillim të mbarë midis Shteteve të Bashkuara dhe Serbisë?

Scott tha: “Nuk do të flas për të sot. Nuk dua të bombardoj Serbinë sot “./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8009,Camëri,109,Editorial,1724,Ekonomi,424,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2382,Kulture,632,Luginë,49,Moti,2,Politik,1780,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,494,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ambasadori amerikan në Beograd: Nuk dua të bombardoj Serbinë sot
Ambasadori amerikan në Beograd: Nuk dua të bombardoj Serbinë sot
https://1.bp.blogspot.com/-oxSQ_D0uKQQ/WraxacrQY6I/AAAAAAAAFC8/gOD85ZxTKdgzc5IkBvH8xWqa4oOiVh4OACLcBGAs/s640/kajl_620x0_620x0-1200x630-640x336.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-oxSQ_D0uKQQ/WraxacrQY6I/AAAAAAAAFC8/gOD85ZxTKdgzc5IkBvH8xWqa4oOiVh4OACLcBGAs/s72-c/kajl_620x0_620x0-1200x630-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ambasadori-amerikan-ne-beograd-nuk-dua.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ambasadori-amerikan-ne-beograd-nuk-dua.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy