“Anonymous Albania” sulmon faqet zyrtare të qeverisë serbe: Shqipëri Etnike!

Kanë sulmuar disa herë faqet e qeverisë shqiptare, përfshirë edhe profilin zyrtar të Kryeministrit Edi Rama në Facebook, por kësaj radhe “AnonymousAlbania” duket se kanë “qëlluar” jashtë kufijve.

Grupi i njohur i hakerave shqiptarë ka njoftuar në rrjetet sociale se ka sulmuar të gjitha faqet zyrtare të shtetit dhe qeverisë serbe.

“AnonymousAlbania” pretendon se të gjitha faqet e qeverisë së Serbisë kanë dalë jashtë funksionit.

Me sa duket kjo ka qenë një hakmarrje e vonuar e hakerave shqiptarë , të cilët e konsiderojnë Serbinë si shtet nazist.

Në një postim në Facebook, “Anonymous Albania” shkruan se:

Sulmohen Faqet e qeveris se Serbis te gjitha jan jasht funksionit

#ShqipëriEtnike #HakeratShqiptar

Duke e pasur parasysh një Serbi Naziste dhe europa gjithher i ka mbyll syt

Shqipëria Kurr ska pas miq as kurr sdo te ket Jem popull i vetem kit luft !!/ZgjohuShqiptar.infoNA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9280,Camëri,119,Editorial,2037,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1475,Iliridë,289,Kosovë,2694,Kulture,723,Luginë,62,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Anonymous Albania” sulmon faqet zyrtare të qeverisë serbe: Shqipëri Etnike!
“Anonymous Albania” sulmon faqet zyrtare të qeverisë serbe: Shqipëri Etnike!
“Anonymous Albania” sulmon faqet zyrtare të qeverisë serbe: Shqipëri etnike!
https://2.bp.blogspot.com/-uiRF7eAfsq0/WpwjzbOanFI/AAAAAAAAT5E/MTFoL225U5MSaGATHHXWgd8EXjle3wvwACLcBGAs/s640/etnike.png
https://2.bp.blogspot.com/-uiRF7eAfsq0/WpwjzbOanFI/AAAAAAAAT5E/MTFoL225U5MSaGATHHXWgd8EXjle3wvwACLcBGAs/s72-c/etnike.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/anonymous-albania-sulmon-faqet-zyrtare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/anonymous-albania-sulmon-faqet-zyrtare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy