Çun Lajçi: Vlla Ramush M’thuej Ku mbet gjithë ajo Madhështi?

Vlla Ramush

M’thuej

Ku mbet gjithë ajo Madhështi?

Tri herë t’erdha n’zyrë e tri herë s’me lë me folë:

– nuk do të RATIFIKOHET, sepse nuk i kan votat dhe nuk do ti kenë kurrë sa t’jetë AAK

– Çakorr e Kullë kurrë s’do t’lëvizin!

– flij rehat o artist m’the!

Por artisti ( i pavlerë për Pushtetin ) sot e dëgjoi nga Ju edhe kët deklaratë:

– Po,

– sigurisht se do ta Ratifikojmë

– jemi tue e lut listën serbe për vota,

– LDK asht komplet PRO

Lum vllau

Ne nuk t’kemi çua aty me i lut Serbët as me i bind.

Leri ata ta hajnë kokën e vet, po ruaje mos ta hanë Zveçanin deri n’Rashkë, se hatri s’me mbetet në Ty aq sa nê Naser Rugovën ( fisin e rrajën e Ibrës) që zemër e Çakorr e LDK ia fali Malit Zi.

Dhe merre këshillën që mua ma la Azem Shkreli, buzeqeshju shqiptarit kur të shanë se vetëm ashtu e vret, e mos u merr me Avdullahun, se atij i intereson rrushi e jo Çakorri!

Po m’thuej

Ku mbet gjithë ajo MADHËSHTI që e pate për ushtarin, e popullin e okupuem e mua artistin “pa vlerë!”

Dhe më vjen keq që me duhet ta them:

-Kosova gjithmonë asht krenua me Rininë, por me keqardhje e them se deshpërimi po me vjen edhe nga kjo Rini që kërkon m’e coptua Kosovën e copa copa me falë për nji pasaportë pa VIZA.

Mos iu qoftë hallall kurrë atyne që e binden kaq gabimisht pjesën ma vitale të kombit tim!/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8278,Camëri,113,Editorial,1798,Ekonomi,442,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1351,Iliridë,258,Kosovë,2444,Kulture,654,Luginë,49,Moti,2,Politik,1805,Reportazh,160,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,513,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Çun Lajçi: Vlla Ramush M’thuej Ku mbet gjithë ajo Madhështi?
Çun Lajçi: Vlla Ramush M’thuej Ku mbet gjithë ajo Madhështi?
Çun Lajçi: Vlla Ramush M’thuej Ku mbet gjithë ajo Madhështi?
https://1.bp.blogspot.com/-xnefMu7nXKg/WrS4Qnit9sI/AAAAAAAAVR0/M3hc1Jz53HE3xVybxDVI75Es0NCBWGchwCLcBGAs/s640/Copy-of-EUROPOL-8-1.png
https://1.bp.blogspot.com/-xnefMu7nXKg/WrS4Qnit9sI/AAAAAAAAVR0/M3hc1Jz53HE3xVybxDVI75Es0NCBWGchwCLcBGAs/s72-c/Copy-of-EUROPOL-8-1.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/cun-lajci-vlla-ramush-mthuej-ku-mbet.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/cun-lajci-vlla-ramush-mthuej-ku-mbet.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy