Del në skenë serbi Fazlliç, sulmon Bashën: Është politikani më budalla në Ballkan

Damir Fazlliç i njohur dhe i komentuar gjatë në vendin tonë si biznesmen që kishte bashkëpunuar me PD, në kohën kur kjo e fundit drejtohej nga Sali Berisha në pushtet, ka sulmuar ashpër kreun e PD, Lulzim Basha pas artikullit të një media amerikane se ai është i lidhur me Rusinë.

Fazlliç shkruan se Basha është politikani më budallai në Ballkan ndërsa e krahason atë me “Forrest Group”.

“Pasi ka groposur PD-në partinë dhe lëvizjen që rrëzoi komunizin në Shqipëri, Lulëzim Basha, “Forrest Gump” i politikës, tani synon medljen e arët. Ai tani është zyrtarisht politikani më budalla në Ballkan, megjithatë nuk është ndonjë detyrë e lehtë. #Shqipëri #PD #RunForrestRun #Basha“,-shkruan Fazlliç.

Fazlliç e ka bërë këtë koment në Twitter, por pak më vonë e ka fshirë.

Kujtojmë se Fazliç kishte sulmuar ashpër Bashën pasi u rizgjodh në krye të PD, duke shkruar se, fitorja e tij ishte si fitoret në Korenë e Veriut.

“Forrest Gump fitoi, stili i Koresë së Veriut. RIP (u prehsh në paqe) partia më e madhe në historinë e Shqipërisë…”, kishte shkruar Fazliç pas rizgjedhjes së Bashës./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Del në skenë serbi Fazlliç, sulmon Bashën: Është politikani më budalla në Ballkan
Del në skenë serbi Fazlliç, sulmon Bashën: Është politikani më budalla në Ballkan
Del në skenë serbi Fazlliç, sulmon Bashën: Është politikani më budalla në Ballkan
https://1.bp.blogspot.com/-SiV4ZbK493w/WqOlbqYu8EI/AAAAAAAADh0/W62cXdm4GKI-NTl_Ptc1c76EqAR2gsJuQCLcBGAs/s640/43-2-678x381.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-SiV4ZbK493w/WqOlbqYu8EI/AAAAAAAADh0/W62cXdm4GKI-NTl_Ptc1c76EqAR2gsJuQCLcBGAs/s72-c/43-2-678x381.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/del-ne-skene-serbi-fazllic-sulmon.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/del-ne-skene-serbi-fazllic-sulmon.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy