“Drejt zgjidhjes përfundimtare të problemeve me Shqipërinë”, flet zv.ministri grek

Zëvendësminsitri i Jashtëm grek deklaroi se jemi shumë pranë zgjidhjes së çështjeve të mbetura pezull mes vendit të tij dhe Shqipërisë. Këtë deklaratë ai e dha gjatë fjalës së mbajtur në Forumin Ekonomik të Delphit në Greqi.

Jorgos Katrugalos deklaroi se Greqia ka marrëdhënie bilaterale e marrëveshje me të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor, pasi synon të luajë një rol të rëndësishëm strategjik në rajon.

“Arkitektura e eurozonës shkakton pabarazi dhe deficite për vendet në periferi dhe se duhet ndërtuar një Europë më demokratike, me barazi sociale”- tha zv.minsitri grek./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11565,Camëri,133,Editorial,2633,Ekonomi,718,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1836,Iliridë,381,Kosovë,3535,Kulture,929,Luginë,78,Moti,2,Politik,2338,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,683,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Drejt zgjidhjes përfundimtare të problemeve me Shqipërinë”, flet zv.ministri grek
“Drejt zgjidhjes përfundimtare të problemeve me Shqipërinë”, flet zv.ministri grek
https://1.bp.blogspot.com/-vzqYbW1Ag74/WptayOenkRI/AAAAAAAAC_s/PJr3HCaM-MkUzPEs1bFGlGoej-2UwS9YACLcBGAs/s640/katrougalos.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-vzqYbW1Ag74/WptayOenkRI/AAAAAAAAC_s/PJr3HCaM-MkUzPEs1bFGlGoej-2UwS9YACLcBGAs/s72-c/katrougalos.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/drejt-zgjidhjes-perfundimtare-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/drejt-zgjidhjes-perfundimtare-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy