Emrat, kush janë njerëzit që do vendosin për fatin e detit Shqipëri-Greqi

Presidenti i Republikës Ilir Meta, i ka dhënë plotfuqishmërinë kushtetuese grupit negociator të Ministrisë së Jashtme, për të nisur procesin e delimitimit të detit me Greqinë.

Po cilët janë personat në përbërje të grupit negociator?

(Kryetar)Armand Skapi – drejtor i Drejtorisë së Traktateve dhe së Drejtës Ndërkombëtare në Ministrinë e Jashtme

(Kryetar)Ylber Dogjani – Gjeneral Major, Komandant i Flotës Detare.

Artur Mecollari – Ish-ushtarak i Forcave Detare, i larguar nga ushtria ne vitin 2012

Arsen Mullai

Viktor Doda – drejtor i përgjithshëm i Shërbimit Gjeologjik Shqiptar

Aida Hajna – zv/drejtoresha e Policisë së Shtetit

Ardjan Bylyku – drejtori i AKBN

Ksenofon Krisafi – ekspert i së Drejtës Ndërkombëtare dhe pedagog/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8417,Camëri,113,Editorial,1845,Ekonomi,453,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1366,Iliridë,259,Kosovë,2483,Kulture,665,Luginë,51,Moti,2,Politik,1819,Reportazh,169,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,524,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Emrat, kush janë njerëzit që do vendosin për fatin e detit Shqipëri-Greqi
Emrat, kush janë njerëzit që do vendosin për fatin e detit Shqipëri-Greqi
Emrat, kush janë njerëzit që do vendosin për fatin e detit Shqipëri-Greqi
https://4.bp.blogspot.com/-G5jsGtQUSlg/WrFHNFp58nI/AAAAAAAAVIY/wAT3bGAATG80w6p1yZgWKSAleyAocEIMgCLcBGAs/s640/oo-640x330.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-G5jsGtQUSlg/WrFHNFp58nI/AAAAAAAAVIY/wAT3bGAATG80w6p1yZgWKSAleyAocEIMgCLcBGAs/s72-c/oo-640x330.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/emrat-kush-jane-njerezit-qe-do-vendosin.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/emrat-kush-jane-njerezit-qe-do-vendosin.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy