Eurovizion/ Shqiptarja që garon për Qipron: Nuk i ndjej rivalë shqiptarët e tjerë në festival

Më në fund këngëtarja Eleni Fouriera prezantoi klipin që fansat e saj të zjarrtë e prisnin me padurim.

Me kërcime seksi dhe imazhe plot sensualitet klipi duket se është vetëm një flakë që këngëtarja e lindur në Fier pritet të ndezë në skenën e Eurovisionit.

E njohur ndryshe si Beyonce e Greqisë, 31-vjeçarja në këtë edicion do të performojë për Qipron.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë” Eleni zbuloi se në Maj ka ndërmend që t’i vërë ‘flakën’ skenës së Lisbonës.

“Do të jap gjithçka tek kjo performancë sepse skena për mua është një dashuri e vërtetë. Performoj prej vitesh dhe ky është pasioni im. Tashmë që kënga është përfunduar ne kemi arritur thuajse në fund të përgatitjeve për shfaqjen që do të dhurojmë në Eurovision. Do të ketë shumë koreografi dhe shpresoj që njerëzit ta shijojnë performancën tonë pasi kjo është më e rëndësishmja për mua. Do bëjmë të pamundurën që bota të ndjejë flakët tona”, tha Furiera.

Këngëtarja po ashtu nuk kaloi pa komentuar edhe pjesëmarrjen e dy shqiptarëve të tjerë në Eurosong, Ermal Metës dhe Eugent Bushpepa. Fouriera i vlerësoi të dyja këngët si shumë të mira.

“Fakti që tre shqiptarë do të ngjiten në skenën e Eurosong më bën të ndihem shumë mirë, shpresoj të shkojmë mirë me njëri-tjetrin. Nuk ndjej konkurencë ndaj tyre”, shtoi Furiera./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7949,Camëri,108,Editorial,1705,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1284,Iliridë,251,Kosovë,2367,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1774,Reportazh,155,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,495,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Eurovizion/ Shqiptarja që garon për Qipron: Nuk i ndjej rivalë shqiptarët e tjerë në festival
Eurovizion/ Shqiptarja që garon për Qipron: Nuk i ndjej rivalë shqiptarët e tjerë në festival
https://3.bp.blogspot.com/-ouAxMSZJeOY/WqSG1_M7-mI/AAAAAAAADm4/LW0FDX8drF4YgxuJbXP1vn3WUeA5fUeDQCLcBGAs/s640/eleniiiii.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-ouAxMSZJeOY/WqSG1_M7-mI/AAAAAAAADm4/LW0FDX8drF4YgxuJbXP1vn3WUeA5fUeDQCLcBGAs/s72-c/eleniiiii.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/eurovizion-shqiptarja-qe-garon-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/eurovizion-shqiptarja-qe-garon-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy