Flamur shqiptar në federatën serbe të hendbollit

Persona të paidentifikuar kanë sulmuar ambientet e Federatës së Henbollit në Serbi, për shkak të ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme, ku nuk u lejua që Serbia të luante ndaj Kosovës.

Në mjediset e federatës serbe është vizatuar flamurit shqiptar dhe mbishkrimi “No himni, no parti”. Gjithashtu derës i është vënë një kyç në shenjë proteste.


Ndërkohë, Federata e Hendbollit Evropian (EHF) ka pezulluar Federatës e Hendbollit të Serbisë dhe ka përjashtuar ekipin kombëtar junior të Serbisë prej kualifikueseve për Kupën e Botës.

Gjithashtu, vlen të theksohet se Kosova U-20 nuk do të jetë në gjendje të luajë edhe ndeshjet e tjera ndaj Norvegjisë dhe Sllovakisë në territorin serb./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11531,Camëri,133,Editorial,2631,Ekonomi,714,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1834,Iliridë,381,Kosovë,3513,Kulture,928,Luginë,78,Moti,2,Politik,2334,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,564,Video,681,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Flamur shqiptar në federatën serbe të hendbollit
Flamur shqiptar në federatën serbe të hendbollit
https://4.bp.blogspot.com/-TRHDJkTzWfw/WrfiscCMVeI/AAAAAAAAVgk/7oWr9FII5UsIL9Xv39KCV0N6G1aStrVxgCLcBGAs/s640/flamuri-696x413%2B%25281%2529.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-TRHDJkTzWfw/WrfiscCMVeI/AAAAAAAAVgk/7oWr9FII5UsIL9Xv39KCV0N6G1aStrVxgCLcBGAs/s72-c/flamuri-696x413%2B%25281%2529.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/flamur-shqiptar-ne-federaten-serbe-te_25.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/flamur-shqiptar-ne-federaten-serbe-te_25.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy