Foto/ Makinat që përdorin politikanët e rëndësishëm "nga fukaralleku", përjashtim bën Kryemadhi

Mercedes S-Сlass Saloon është një nga makinat më të pëlqyera të politikanëve tanë.

 

Ndaj këtë fundjavë vendosëm t’ju tregojmë automjetet që përdorin të zgjedhurit nga populli dhe sa është çmimi i tyre. Kështu automjeti i kryeministrit Edi Rama, pak a shumë kushton 90 mijë $.


Po Mercedes S Class Saloon, por tip më i vjetër përdor edhe kreu i PD-së, Lulzim Basha. Vlera e tij shkon deri në 70 mijë $.


Të njëjtën zgjedhje kanë bërë edhe Presidenti Ilir Meta (edhe gjatë kohës kur ishte Kryetar Kuvendi) si dhe ish-kryeministri Sali Berisha.


E vetmja që bën përjashtim është kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cila zgjedh të udhëtojë me një automjet tip Range Rover./Gsh.al/ZgjohuShqiptar.infoNA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Foto/ Makinat që përdorin politikanët e rëndësishëm "nga fukaralleku", përjashtim bën Kryemadhi
Foto/ Makinat që përdorin politikanët e rëndësishëm "nga fukaralleku", përjashtim bën Kryemadhi
Foto/ Makinat që përdorin politikanët e rëndësishëm "nga fukaralleku", përjashtim bën Kryemadhi
https://2.bp.blogspot.com/-Wonh_JXAhIw/WqVSmh00ynI/AAAAAAAAUig/pOykQ09kfTEzeIQI6qjgyCebNYv31LPPgCLcBGAs/s640/benz2.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-Wonh_JXAhIw/WqVSmh00ynI/AAAAAAAAUig/pOykQ09kfTEzeIQI6qjgyCebNYv31LPPgCLcBGAs/s72-c/benz2.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/foto-makinat-qe-perdorin-politikanet-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/foto-makinat-qe-perdorin-politikanet-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy