Fotolajm/ Ndodh vetëm në shqipëri, vijat e bardha vijëzohen akoma me tallash në kampionatin tonë

Ditën e djeshme u luajt në Burrel sfida e kategorisë së Parë, në grupin A, mes Burrelit dhe Tërbunit. Takimi ishte pa shumë raste dhe përfundoi me rrjeta të paprekura, 0-0.

Përveç rezultatit, ajo që vihej më shumë re në fushë ishin vijëzimet në stadiumin e Burrelit.Në stadium mungonin vijat e bardha dhe ato janë zëvendësuar me një vijëzim amatoresk të formuar nga tallashi.

Përveç materialit me të cilin janë bërë këto vijëzime, dukeshin qartë edhe pasaktësia e tyre, sepse në disa vende vijëzimi ishte bërë shtrembër.

Është absurde që në një ndeshje të Kategorisë së Parë të pranohet zhvillimi i takimit në një fushë të tillë. Vijëzim më të mirë gjen edhe në kategoritë më të ulta të futbollit tonë.

Gjithsesi, arbitri dhe vëzhguesit e ndeshjes nuk e kanë parë këtë gjë si një problem dhe kanë lejuar zhvillimin e ndeshjes./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8009,Camëri,109,Editorial,1724,Ekonomi,424,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2382,Kulture,632,Luginë,49,Moti,2,Politik,1780,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,494,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Fotolajm/ Ndodh vetëm në shqipëri, vijat e bardha vijëzohen akoma me tallash në kampionatin tonë
Fotolajm/ Ndodh vetëm në shqipëri, vijat e bardha vijëzohen akoma me tallash në kampionatin tonë
Fotolajm/ Ndodh vetëm në shqipëri, vijat e bardha vijëzohen akoma me tallash në kampionatin tonë
https://4.bp.blogspot.com/-W27s6fMxsPU/WrhSIG_XnII/AAAAAAAAFS0/UCgQTnn4y1AZyFKrd_fog3Qmqbeo46emwCLcBGAs/s640/tallash2.png
https://4.bp.blogspot.com/-W27s6fMxsPU/WrhSIG_XnII/AAAAAAAAFS0/UCgQTnn4y1AZyFKrd_fog3Qmqbeo46emwCLcBGAs/s72-c/tallash2.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/fotolajm-ndodh-vetem-ne-shqiperi-vijat.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/fotolajm-ndodh-vetem-ne-shqiperi-vijat.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy