Frikë nga Kosova, Serbia anulon edhe ndeshjen në xhudo me Kosovën

Serbia ka anuluar edhe një tjetër përballje sportive me Kosovën, një ditë pasi anuloi ndeshjen e hendbollistëve të reja. Trajneri Driton Kuka ka njoftuar se garuesja serbe me mbiemrin Obradoviq është tërhequr nga përballja me garuesen e Kosovës, Laura Fazliu. Kjo luftë është dashur të zhvillohet nesër në kupën evropiane që do të mbahet në Sarajevë.

“Sot edhe në sportin e xhudos politika ndërhyri! Garuesja e Serbisë Obradoviq u terhoq nga lufta me garuesen tonë Laura Fazliu që do duhej nesër të ndodh në Kupën Evropiane në Sarajevë”, ka shkruar Kuka.

“E veçanta është që sot Flaka Loxha gjendet në gjysëmfinale dhe atje duhet të ndeshet prapë me një garuese nga fqinji ynë verior! Flakës suksese e ne nuk e dëshirojmë fitoren pa luftë dhe shpresoj që do mbahet meçi në gjysmëfinale”, ka shkruar ai. /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8278,Camëri,113,Editorial,1798,Ekonomi,442,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1351,Iliridë,258,Kosovë,2444,Kulture,654,Luginë,49,Moti,2,Politik,1805,Reportazh,160,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,513,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Frikë nga Kosova, Serbia anulon edhe ndeshjen në xhudo me Kosovën
Frikë nga Kosova, Serbia anulon edhe ndeshjen në xhudo me Kosovën
https://4.bp.blogspot.com/-UzGWHsPC_RM/WrcG39hFNSI/AAAAAAAAFIg/OnOdFAhbqCI6eai5lCHYrU3NjDsGqDgLQCLcBGAs/s640/xhudo-kosovare.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-UzGWHsPC_RM/WrcG39hFNSI/AAAAAAAAFIg/OnOdFAhbqCI6eai5lCHYrU3NjDsGqDgLQCLcBGAs/s72-c/xhudo-kosovare.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/frike-nga-kosova-serbia-anulon-edhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/frike-nga-kosova-serbia-anulon-edhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy