“Gjurmë Shqiptare”: 10 vitet e Gërdecit (Video)

Një tragjedi rrëqethëse, një krim asnjëherë i ndëshkuar vërtetë! 26 viktima të pafajshme, dhimbje, lot, padrejtësi…

Kanë kaluar 10 vjet dhe pas hekurave nuk është më asnjë zyrtar, ndërsa 26 viktima të pafajshme prehen nën dhe.

Çfarë ndodh sot në Gërdec? Si janë perpjekur t’i përçajnë banorët dhe të mbulojnë të gjithë atë që ka ndodhur?


Një dokumentar në prag të 10-vjetorit të tragjedisë që mori 26 jetë të pafajshme. Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema./TCH/ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7933,Camëri,108,Editorial,1700,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1280,Iliridë,251,Kosovë,2363,Kulture,628,Luginë,49,Moti,2,Politik,1772,Reportazh,154,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,494,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Gjurmë Shqiptare”: 10 vitet e Gërdecit (Video)
“Gjurmë Shqiptare”: 10 vitet e Gërdecit (Video)
https://4.bp.blogspot.com/-JsnrioKIsNw/WqRCPMl1EgI/AAAAAAAAUgc/y0q0RNEYmzAnHjfn730bzUtZwYpb-IlDACLcBGAs/s640/GERDEC-NJE.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-JsnrioKIsNw/WqRCPMl1EgI/AAAAAAAAUgc/y0q0RNEYmzAnHjfn730bzUtZwYpb-IlDACLcBGAs/s72-c/GERDEC-NJE.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/gjurme-shqiptare-10-vitet-e-gerdecit.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/gjurme-shqiptare-10-vitet-e-gerdecit.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy