Hendboll/Tifozët e Zvezdës dje para ndjeshjes Serbi-Kosovë me këngë fyese (VIDEO)

Tifozët e Crvena Zvezdës kanë paralajmëruar shkuarjen në ndeshjen e sotme të hendbollit të përfaqësueseve U20 mes Serbisë dhe Kosovës edhe pse organet përgjegjëse për shkaqe sigurie kanë ndaluar praninë e tyre. Zyrtarë të Federatës së Hendbollit të Kosovës kanë thënë për Kohën Ditore se para hotelit janë tre kordonë dhe një numër i madh i policisë që po ruan përfaqësuesen e hendbollistëve të reja të Kosovës.

Mediat serbe kanë raportuar se tifozët “Delije” të Zvezdës kanë kënduar këngë para kampit të henbollisteve kosovare, por Federata ka thënë se këngët “Kosova është e jona” nuk janë dëgjuar në këtë kamp dhe sipas saj, tifozët kanë qenë shumë larg qendrës.

Në “Kovilovo” do të vendoset policia që të mos lejojë hyrjen e tifozëve të Crvena Zvedës, “Delije”. Hendbollistet do të takohen në orën 16:00 në qendrën sportive “Kovilovo” në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror, përgatiti Koha. /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7906,Camëri,108,Editorial,1690,Ekonomi,414,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2355,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Hendboll/Tifozët e Zvezdës dje para ndjeshjes Serbi-Kosovë me këngë fyese (VIDEO)
Hendboll/Tifozët e Zvezdës dje para ndjeshjes Serbi-Kosovë me këngë fyese (VIDEO)
https://1.bp.blogspot.com/-ShmqiGQ2R6Y/WraPUmkFtoI/AAAAAAAAVbY/v9VZ9aH3HlMTCbkSAlkIGhbtbhLWAtQtACLcBGAs/s640/auto_delije_1000x01521804954.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-ShmqiGQ2R6Y/WraPUmkFtoI/AAAAAAAAVbY/v9VZ9aH3HlMTCbkSAlkIGhbtbhLWAtQtACLcBGAs/s72-c/auto_delije_1000x01521804954.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/hendbolltifozet-e-zvezdes-dje-para.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/hendbolltifozet-e-zvezdes-dje-para.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy