Ismaili: Jemi afër ndarjes së Vetëvendosjes

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka thënë se status-quo në të cilën ndodhet kjo lëvizje prej muajsh duhet t’i jepet një epilog.

Ai ka thënë se duhet të merret një vendim sa më parë që të dilet nga situata që gjenden.

“Mendoj që krejt kjo status-quo duhet të përfundojë me një vendim të qartë dhe të shpejtë – o po punojmë bashkë, o po ecim rrugëve tona”, ka thënë Ismaili, në Info Magazine të Klan Kosova.

“Është më afër ndarja, sepse nuk është ndërmarr asgjë për pajtim. Jam ndarë edhe nga gruaja para 13 vjetësh dhe tash jemi shokë shumë të mirë. Çdo ndarje është e dhimbshme. Por po më pengon që respekti dhe dashuria e njerëzve që kanë vendos me dalë është kthyer në urrejtje”, tha ai.

“Janë dëshpëruar qytetarët, votuesi, por nuk po ecë më, sepse janë dy mendësi të ndryshme”, është shprehur Ismaili.

Me rëndësi për të, ka ripërsëritur Ismaili, është që të bëhet një zgjidhje sa më parë./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7914,Camëri,108,Editorial,1693,Ekonomi,415,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1277,Iliridë,250,Kosovë,2357,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ismaili: Jemi afër ndarjes së Vetëvendosjes
Ismaili: Jemi afër ndarjes së Vetëvendosjes
https://4.bp.blogspot.com/-P54KV1ee28M/Wp3uYLlvtKI/AAAAAAAADLs/J-_v0q0rwIUfqXxgwHLs_qj-X8U4lTsugCLcBGAs/s640/fisi1-780x439.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-P54KV1ee28M/Wp3uYLlvtKI/AAAAAAAADLs/J-_v0q0rwIUfqXxgwHLs_qj-X8U4lTsugCLcBGAs/s72-c/fisi1-780x439.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ismaili-jemi-afer-ndarjes-se.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ismaili-jemi-afer-ndarjes-se.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy