“Kjo është suita ime”, shqiptarët e burgosur në Greqi tregojnë kushtet e mjerueshme

Shumë shqiptarë emigrantë në Greqi, janë në burg për vepra të ndryshme penale.

Por në një video të publikuar nga emisioni Fiks Fare, shihen kushtet e këqija ku ata vuajnë dënimin.

Nga kjo video shihen që ata janë të shtrirë në tokë, dhe muret janë të plasaritura.

Ata dëgjohen të thonë: Kjo është suita ime.

Më pas ai drejton kamerën nga muri dhe tregon disa vrima në mure dhe thotë: Këto janë vrimat që kemi hapur ne për të parë dritën e diellit, kjo dritë do na bëj me krahë do na bëj zogj të fluturojmë.TCH/ZgjohuShqiptar.info


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7887,Camëri,108,Editorial,1679,Ekonomi,411,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2347,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1761,Reportazh,152,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,492,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Kjo është suita ime”, shqiptarët e burgosur në Greqi tregojnë kushtet e mjerueshme
“Kjo është suita ime”, shqiptarët e burgosur në Greqi tregojnë kushtet e mjerueshme
https://4.bp.blogspot.com/-Zw1dTGogmTE/WqOm2hXVt6I/AAAAAAAADik/nS83uyJe9wgS2_vYlaqUZEFYdhDX3HviQCLcBGAs/s640/burg-ne-greqi.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-Zw1dTGogmTE/WqOm2hXVt6I/AAAAAAAADik/nS83uyJe9wgS2_vYlaqUZEFYdhDX3HviQCLcBGAs/s72-c/burg-ne-greqi.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kjo-eshte-suita-ime-shqiptaret-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kjo-eshte-suita-ime-shqiptaret-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy