Komunistët e Kosovës betohen para Nexhmies: Do vazhdojmë rrugën e Enverit (VIDEO)

Një grup qytetarësh të Kosovës kanë vizituar disa ditë më parë në shtëpinë e saj, të venë e Enver Hoxhës, Nexhmijen, e cila duket se është e fortë dhe mbahet mirë.Ata janë betuar me grushtin lart se do të vazhdonin në rrugën e xhaxhi Enverit.

Grupi deklaronte se ishte nga Armata Kombëtare Shqiptare, ndërkohë, sipas “Albeut”, i dorëzuan të vesë së diktatorit dy certifikata mirënjohjeje.

Edhe pse nuk kanë jetuar asnjë ditë në kohën e Enver Hoxhës, i çuditshëm është fakti që ata vijojnë të duan dhe të ndjekin rrugën e ish-diktatorit komunist./ZgjohuShqiptar.info

Ndiqni videon:

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8278,Camëri,113,Editorial,1798,Ekonomi,442,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1351,Iliridë,258,Kosovë,2444,Kulture,654,Luginë,49,Moti,2,Politik,1805,Reportazh,160,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,513,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Komunistët e Kosovës betohen para Nexhmies: Do vazhdojmë rrugën e Enverit (VIDEO)
Komunistët e Kosovës betohen para Nexhmies: Do vazhdojmë rrugën e Enverit (VIDEO)

Ndiqni videon:

Komunistët e Kosovës betohen para Nexhmies: Do vazhdojmë rrugën e Enverit (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-JBzwiudOHpc/WrMxTZSGvBI/AAAAAAAAE2E/dYABMqgDRg0qUIzNzR_9QEF8fMfWEUQbACLcBGAs/s640/enver2.png
https://3.bp.blogspot.com/-JBzwiudOHpc/WrMxTZSGvBI/AAAAAAAAE2E/dYABMqgDRg0qUIzNzR_9QEF8fMfWEUQbACLcBGAs/s72-c/enver2.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/komunistet-e-kosoves-betohen-para.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/komunistet-e-kosoves-betohen-para.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy