Kotzias: Janë pjekur kushtet për zgjidhjen e problemeve me Shqipërinë

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias, ka përcjellë detaje lidhur me negociatat e zhvilluara mes Athinës dhe fqinjve.

Në një interviste per gazeten greke “Documento”, kreu i diplomacisë greke thotë se “Me Shqiperine dhe Maqedonine kemi probleme qe lidhen me historine, kulturen, trashegimine
Ndersa me Turqine problemet jane me “te ashpra”, lidhen me interesat tona gjeopolitike dhe gjeostrategjike”./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8305,Camëri,113,Editorial,1806,Ekonomi,444,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1353,Iliridë,258,Kosovë,2452,Kulture,656,Luginë,50,Moti,2,Politik,1810,Reportazh,162,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,515,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kotzias: Janë pjekur kushtet për zgjidhjen e problemeve me Shqipërinë
Kotzias: Janë pjekur kushtet për zgjidhjen e problemeve me Shqipërinë
https://2.bp.blogspot.com/-SafU-lebOVo/WqXAiMu9xoI/AAAAAAAADow/tyq4kgxH9zk-KtJW-c_15wxTUBtVKscNQCLcBGAs/s640/Nikos-Kotzias.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-SafU-lebOVo/WqXAiMu9xoI/AAAAAAAADow/tyq4kgxH9zk-KtJW-c_15wxTUBtVKscNQCLcBGAs/s72-c/Nikos-Kotzias.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kotzias-jane-pjekur-kushtet-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kotzias-jane-pjekur-kushtet-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy