Kurti: 80 deputet iu bashkuan tradhtisë. Trojet e kombit shqiptar sapo u copetuan serisht

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Albin Kurti pas votimin të demarkacionit është shprehur i dëshpëruar me votimin e 80 deputetëve pro kësaj marrëveshje.

”Sot 80 deputet të kuvendit të Kosovës iu bashkuan tradhtisë së Kuvendit të Kosovës. Ata iu bashkuan dhunës policore mbi deputetët e Kosovës. Ne jemi më të bindur se kurrë se njëherë është dashur që të bëhet korrigjimi që të zbatohet kushti për luftimin e korrupsionit dhe më pas demarkacioni me Malin e Zi”, ka thënë Kurti.

Sipas tij deputetëve të Vetëvendosjes iu është bërë padrejtësi me vendimin për nxjerrjen nga Kuvendi. Kosova sapo humbi serisht territor, ne hartat e vjetra Kulla e Zllepit dhe Çakorri janë në territorin e Kosovës/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kurti: 80 deputet iu bashkuan tradhtisë. Trojet e kombit shqiptar sapo u copetuan serisht
Kurti: 80 deputet iu bashkuan tradhtisë. Trojet e kombit shqiptar sapo u copetuan serisht
https://4.bp.blogspot.com/-qYHxW0YA25c/WrKsI_TJ_tI/AAAAAAAAVMI/H_M9EREmVU0PYSFZGKKHza4Z_rS3V4tnQCLcBGAs/s640/kurt1519477894.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-qYHxW0YA25c/WrKsI_TJ_tI/AAAAAAAAVMI/H_M9EREmVU0PYSFZGKKHza4Z_rS3V4tnQCLcBGAs/s72-c/kurt1519477894.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kurti-80-deputet-iu-bashkuan-tradhtise.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/kurti-80-deputet-iu-bashkuan-tradhtise.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy