Lobi rus, Majko ironi me Bashën: Kur vjen puna te rusët, mirë është të konsultoheni me ne

Ish kryeministri socialist qe perballoi luften e Kosoves, Pandeli Majko ka ironizuar kreun e PD Lulzim Basha per financimin rus, madje i kendon dhe kenge me ‘lule’.

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, është ndalur tek çështja më e përfolur ditët e fundit, që ka të bëjë me lobimin rus të PD në SHBA.

Majko i ka treguar Bashës rrugën se si duhet të veprojë, në këtë rast.

Sipas tij, PD, duhet që të konsultohet me Partinë Socialiste nëse do që të bëj lobime me rusët.

“Kur vjen puna te rusët, mirë është të konsultoheni me ne. Konsultohuni me ne se ne kemi eksperiencë, ne e mbyllën në ’60-n, bëmë dhe një film “Ballë për Ballë”, kam frikë se ju do e mbyllni me atë këngën “lule ti lule unë dil këtej se kam pak punë’”, deklaron Majko./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9311,Camëri,120,Editorial,2039,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1477,Iliridë,289,Kosovë,2697,Kulture,724,Luginë,62,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,521,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Lobi rus, Majko ironi me Bashën: Kur vjen puna te rusët, mirë është të konsultoheni me ne
Lobi rus, Majko ironi me Bashën: Kur vjen puna te rusët, mirë është të konsultoheni me ne
https://3.bp.blogspot.com/-F56zRz03ShA/WqsNTbE3uII/AAAAAAAAEGY/5IW_ruXUWZEyX8eNH3i76jpUuRTR_vAZACLcBGAs/s640/majko-pandeli-521x360.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-F56zRz03ShA/WqsNTbE3uII/AAAAAAAAEGY/5IW_ruXUWZEyX8eNH3i76jpUuRTR_vAZACLcBGAs/s72-c/majko-pandeli-521x360.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/lobi-rus-majko-ironi-me-bashen-kur-vjen.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/lobi-rus-majko-ironi-me-bashen-kur-vjen.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy