Lu: Shqipëria do të hyjë në BE, të udhëhiqet nga të rinjtë drejt të ardhmes

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu është shprehur se Shqipëria do të hyjë në BE, dhe do të dëshironte të udhëhiqej nga të rinjtë drejt të ardhmes.

Sipas postimit në faqen zyrtare të Ambasadës në Facebook, Lu është takuar me një grup nxënësish të shkollës së mesme të Rrëshenit, në programin Njihu me Amerikën.

“Unë besoj se Shqipëria do të hyjë në BE dhe do të doja që secili prej jush të udhëhiqte Shqipërinë drejt së ardhmes. Ju jeni të rinj, plot energji, me mendje të hapur dhe ju e doni vendin tuaj”, u tha Ambasadori Lu./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9266,Camëri,117,Editorial,2032,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2690,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Lu: Shqipëria do të hyjë në BE, të udhëhiqet nga të rinjtë drejt të ardhmes
Lu: Shqipëria do të hyjë në BE, të udhëhiqet nga të rinjtë drejt të ardhmes
Lu: Shqipëria do të hyjë në BE, të udhëhiqet nga të rinjtë drejt të ardhmes
https://1.bp.blogspot.com/-8WEVCNPSahg/Wp66iBJ6rZI/AAAAAAAAUDM/3xoMSBFtWO4KIbvcfrSKGcqbIjXnrAOLACLcBGAs/s640/donald-lu-640x384.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-8WEVCNPSahg/Wp66iBJ6rZI/AAAAAAAAUDM/3xoMSBFtWO4KIbvcfrSKGcqbIjXnrAOLACLcBGAs/s72-c/donald-lu-640x384.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/lu-shqiperia-do-te-hyje-ne-be-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/lu-shqiperia-do-te-hyje-ne-be-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy