Malaj: Mos të habitemi, Shqipëria do të përballet me fluks emigrantësh nga vende të varfra

Pedagogu i ekonomisë, Arben Malaj i ftuar në “Arena” në Ora News, deklaron se Shqipëria do të përballet me fluks emigrantësh nga vendet e varfra.

Malaj: Le të mos habitemi dhe nuk nguroj t’i them studentëve të mijë që jap lëndën e Ekonomisë së Zhvillimit, që shumë shpejt Shqipëria do të ketë flukse hyrëse nga vendet e pa zhvilluara. Kur i shikon në Greqi thua si erdhën. Askush nuk e kishte menduar që do të vinin nga Pakistani dhe Afganistani. Ose kompanitë private marrin ekspertë nga India dhe vendet e tjera./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8009,Camëri,109,Editorial,1724,Ekonomi,424,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1295,Iliridë,251,Kosovë,2382,Kulture,632,Luginë,49,Moti,2,Politik,1780,Reportazh,157,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,494,Video,499,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Malaj: Mos të habitemi, Shqipëria do të përballet me fluks emigrantësh nga vende të varfra
Malaj: Mos të habitemi, Shqipëria do të përballet me fluks emigrantësh nga vende të varfra
https://4.bp.blogspot.com/-j1nm5mZQtbU/WrMqs_-FxKI/AAAAAAAAE0Q/OuAkRQGPYzc7X4fdCJyviXOop3r4JzycwCLcBGAs/s640/arben-malaj-1-678x381.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-j1nm5mZQtbU/WrMqs_-FxKI/AAAAAAAAE0Q/OuAkRQGPYzc7X4fdCJyviXOop3r4JzycwCLcBGAs/s72-c/arben-malaj-1-678x381.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/malaj-mos-te-habitemi-shqiperia-do-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/malaj-mos-te-habitemi-shqiperia-do-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy