Malazezët fituan 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Haradinaj disa ditë në pushtet

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi përmes një postimi në Facebook ka thënë se malazezët sot kanë fituar 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Qeveria Haradinaj disa ditë në pushtet.

Këto komente ai i ka bërë për shkak të ratifikimit të Marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi.

“Me ratifikimin e Marrëveshjes së demarkacionit të kufirit me Malin e Zi sot malazezët fituan 8200 hektarë të bjeshkëve tona të bukura. Thaçi i fitoi edhe disa miliona më shumë, kurse Qeveria Haradinaj edhe ndonjë ditë më shumë në pushtet. Këta janë fituesit e 21 marsit. Kurse humbësi kujdestar mbetet Kosova”, ka shkruar Selimi në Facebook.

Selimi: Malazezët fituan 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Haradinaj disa ditë në pushtet

Ai më tutje ka thënë se sot deputetët u bënë hisedarë në tradhtinë që Hashim Thaçi i bëri Kosovës dhe shqiptarëve.

“Po ju o deputetë të mjerë që votuat qorras, çka fituat? Ndoshta dikush ndonjë copë nga Thaçi e të tjerët asgjë më shumë përveç se u bëtë hisedarë në tradhëtinë që i bëri Thaçi Kosovës dhe shqiptarëve”, thotë ai.

Selimi shton se fitues është edhe Vuçiqi, të cilit i hapen dyert për jetësimin e Zajednicës në Kosovë.

“Nuk mbeti pa fituar as Vuçiqi, të cilit tash po i hapen shanset për jetësimin e Zajednicës në Kosovë. Në ditët në vijim pason hapi i radhës në takimin Vuçiq – Thaçi”, ka shkruar Selimi./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Malazezët fituan 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Haradinaj disa ditë në pushtet
Malazezët fituan 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Haradinaj disa ditë në pushtet
Malazezët fituan 8200 hektarë, Thaçi disa miliona e Haradinaj disa ditë në pushtet
https://3.bp.blogspot.com/-35SwGaReia0/WrQGTPIV2aI/AAAAAAAAVQM/QCTJ-5hd7MMfjQmjCema7rLnLYBuH8GbQCLcBGAs/s640/rexha_1521667703-1018349.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-35SwGaReia0/WrQGTPIV2aI/AAAAAAAAVQM/QCTJ-5hd7MMfjQmjCema7rLnLYBuH8GbQCLcBGAs/s72-c/rexha_1521667703-1018349.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/malazezet-fituan-8200-hektare-thaci.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/malazezet-fituan-8200-hektare-thaci.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy