Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë...

Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka zhvilluar një takim me Sekretaren e Shtetit për Çështjet Ekonomike të Konfederatës Zvicerane, Ineichen-Fleisch.

Meta e ka falenderuar Ineichen-Fleisch për ndihmën dhe kontributin që ky shtet jep ndaj Shqipërisë.

“Të dashur miq, sot pata kënaqësinë të takoja Sekretaren e Shtetit për Çështjet Ekonomike të Konfederatës Zvicerane, Znj. Ineichen – Fleisch, e cila nesër do të prezantojë në Tiranë ‘Strategjinë e Zhvillimit Zviceran për Shqipërinë’, për periudhën 2018-2021, me një vlerë prej 105 milion franga zvicerane. Mirënjohje të përzemërta për kontributin e çmuar financiar dhe asistencën teknike të dhënë nga Zvicra për vendin tonë ndër vite”, shkruan Meta në rrjetin social Facebook./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë...
Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë...
Mirënjohje të përzemërta për kontributin që jep Zvicra për Shqipërinë...
https://1.bp.blogspot.com/-hMk8fI_UJ98/Wp8ujgykTgI/AAAAAAAADQI/iuRU8kkoYzs9CLb980dr8MHx0JEBi07qgCLcBGAs/s640/saa-696x464.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-hMk8fI_UJ98/Wp8ujgykTgI/AAAAAAAADQI/iuRU8kkoYzs9CLb980dr8MHx0JEBi07qgCLcBGAs/s72-c/saa-696x464.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/mirenjohje-te-perzemerta-per.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/mirenjohje-te-perzemerta-per.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy