Në Beograd i gëzohen fitores së Putinit: Ai kurrë s’do ta lejojë formimin e Ushtrisë së Kosovës

Rusët kanë votuar për një shtet të fortë dhe një president të fortë, ka thënë ministri serb, Nenad Popovic.

“Ky është një rezultat i paparashikueshëm. Edhe ata që e njohin politikën ruse janë të befasuar. Rusët kanë votuar për një shtet më të fortë, një president më të fortë dhe ata nuk duan ta lënë dikë tjetër ta mësojnë se si udhëhiqet shteti i tyre”, ka thënë Popovic, shkruan B92

“Kjo është shumë e rëndësishme tani kur kemi dëshirën për të krijuar ushtrinë e Kosovës. Putin nuk do ta lejojë këtë dhe ai do të respektojë Rezolutën 1244 të OKB’së”, ka thënë ministri serb.

Ndërkohë, në mesazhin e Vuçiqit për Putinin, thuhet se ka fituar ‘një shok i vërtetë dhe një partner i madh rus”.

“Ju mund të llogarisni në kontributin tonë për bashkëpunim të mëtutjeshëm dhe për projektet tona në vazhdim. Jam i bindur se ne do të krijojmë kushte më të mira për gjeneratat që vinë”, thuhet në mesazhin e Vuçiqit, shkruan Periskopi.

“Ju dëshiroj suksese dhe performancë të mirë karshi përgjegjësive tuaja, gjithashtu shëndet të mirë dhe lumturi në jetën personale. Shoku im i dashur, ju njoftoj se do të ishim shumë të nderuar po ta vizitonit Serbinë sërish”, thuhet në mesazhin e Vuçiqit/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Në Beograd i gëzohen fitores së Putinit: Ai kurrë s’do ta lejojë formimin e Ushtrisë së Kosovës
Në Beograd i gëzohen fitores së Putinit: Ai kurrë s’do ta lejojë formimin e Ushtrisë së Kosovës
https://4.bp.blogspot.com/-rHpJufqPn_4/Wq_sfmS17DI/AAAAAAAAVEY/aA-pjgpTn3MOMIgi-G5kxeEIFOf6jprqQCLcBGAs/s640/DCA7EF36-C227-4369-B33C-A7F1D2EC6A28-4656-000002ADD1CBF71C-1200x630-640x336.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-rHpJufqPn_4/Wq_sfmS17DI/AAAAAAAAVEY/aA-pjgpTn3MOMIgi-G5kxeEIFOf6jprqQCLcBGAs/s72-c/DCA7EF36-C227-4369-B33C-A7F1D2EC6A28-4656-000002ADD1CBF71C-1200x630-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ne-beograd-i-gezohen-fitores-se-putinit.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ne-beograd-i-gezohen-fitores-se-putinit.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy