Ne shqiptarët po vazhdojmë të vritemi për një “pse më sheh shtrembër” (!)

Zbardhet dëshmia e 17-vjeçarit Devi Lala, i cili mesditën e djeshme vrau me thikë 16-vjeçarin Angelo Gjokazaj.

Autori i krimit ka rrëfyer se gjithçka nisi nga një sherr banal pasi sipas tij, viktima e kishte parë shtrembër në lagje.

“U ktheva në lagje, aty ku rri gjithnjë. Aty u hasa me Anxhelon. Po më shikonte. Pse më shikon i thash, ka ndonjë gjë për të parë?! Ai më ofendoi, më shau. I thash, pusho se do ta pësosh keq, ai vazhdonte të më shante. Edhe unë nisa ta shaja dhe u përleshëm. Në një moment nxora thikën dhe e qëllova disa herë. Nuk më kujtohet se sa herë i qëllova, pasi isha në gjaknxehtësi e sipër. Por, pashë që mbeti i shtrirë në tokë dhe u mbulua nga gjaku. Në këtë moment u tremba dhe u largova, pak metra më tej hodha thikën në një kanal. Nuk kishim ndonjë konflikt, thjesht antipati për njëri-tjetrin“, ka thënë Devi Lala.

Në foto: Viktima Angelo Gjokazaj. (Burimi: Gazeta Dita)/ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10320,Camëri,131,Editorial,2328,Ekonomi,602,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1674,Iliridë,327,Kosovë,3048,Kulture,811,Luginë,71,Moti,2,Politik,2083,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,613,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Ne shqiptarët po vazhdojmë të vritemi për një “pse më sheh shtrembër” (!)
Ne shqiptarët po vazhdojmë të vritemi për një “pse më sheh shtrembër” (!)
https://2.bp.blogspot.com/-KizU210vohk/WpwZA00qSBI/AAAAAAAAT4o/bPHRjKz2HoIylDQjO0yw1E4N1BbMr7BvQCLcBGAs/s640/19260654_435998386759392_4835910819479595893_n-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-KizU210vohk/WpwZA00qSBI/AAAAAAAAT4o/bPHRjKz2HoIylDQjO0yw1E4N1BbMr7BvQCLcBGAs/s72-c/19260654_435998386759392_4835910819479595893_n-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ne-shqiptaret-po-vazhdojme-te-vritemi.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/ne-shqiptaret-po-vazhdojme-te-vritemi.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy