Negociatat për Detin/ Flet ministri grek i Energjisë: Po ecim me ritme shumë pozitive

Ministri i Mjedisit dhe Energjisë George Stathakis, mbrëmjen e kaluar në një intervistë për Radion FM 24/7, është shprehur se ‘bisedimet me Shqipërinë mbi një marrëveshje ekskluzive të Zonës Ekonomike në Detin Jon po përparojnë pozitivisht.’

Ministri tha se Greqia po “hyn në vallen” e kërkimit të hidrokarbureve në një sektor ku zbulimet e mëdha në det janë bërë në Qipro, Izrael dhe Egjipt dhe ku çështja e vetme e pazgjidhur është një bllok në kufijtë me Shqipërinë./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8358,Camëri,113,Editorial,1823,Ekonomi,448,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1360,Iliridë,259,Kosovë,2467,Kulture,661,Luginë,51,Moti,2,Politik,1818,Reportazh,164,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,518,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Negociatat për Detin/ Flet ministri grek i Energjisë: Po ecim me ritme shumë pozitive
Negociatat për Detin/ Flet ministri grek i Energjisë: Po ecim me ritme shumë pozitive
https://4.bp.blogspot.com/-xygIJItQihA/WqSD4xPlIGI/AAAAAAAADmE/X5icKvgtgwMREeESP_jyi_UiQr8irftNwCLcBGAs/s640/giorgos-stathakis-640x427-547x365.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-xygIJItQihA/WqSD4xPlIGI/AAAAAAAADmE/X5icKvgtgwMREeESP_jyi_UiQr8irftNwCLcBGAs/s72-c/giorgos-stathakis-640x427-547x365.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/negociatat-per-detin-flet-ministri-grek.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/negociatat-per-detin-flet-ministri-grek.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy