Pagesa në Rrugën e Kombit pritet të nisë më 25 mars

Kosova vazhdon të mbajë vendin e parë për hyrjet në Shqipëri.

Numri i personave që kanë hyrë në Shqipëri gjatë janarit dhe shkurtit është 140.687, me një rritje prej 16.7% krahasuar me të njëjtën periudhë të vitit kaluar, shkruan sot Koha Ditore.

Megjithëse Kosova mban pozitën e liderit për hyrjet në Shqipëri prej 19 vjetësh, shtetasit e saj, por edhe banorë të Kukësit me rrethinë, si përdoruesit kryesorë të Rrugës së Kombit tashmë do të kenë një “postbllok” në afërsi të tunelit të Kalimashit dhe “për të çarë” atë duhet paguar një tarifë duke filluar me 5 euro (10 euro vajtje-ardhje).

/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9263,Camëri,117,Editorial,2031,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2688,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pagesa në Rrugën e Kombit pritet të nisë më 25 mars
Pagesa në Rrugën e Kombit pritet të nisë më 25 mars
Pagesa në Rrugën e Kombit pritet të nisë më 25 mars
https://1.bp.blogspot.com/-HOrqrszcd18/WrYQ5i-3C3I/AAAAAAAAVXc/0Wp1dNR3WqoWIUHLAyX6rGXyGNfEAKkMACLcBGAs/s640/rr-1509948296-1959837_1521871612-6541484.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-HOrqrszcd18/WrYQ5i-3C3I/AAAAAAAAVXc/0Wp1dNR3WqoWIUHLAyX6rGXyGNfEAKkMACLcBGAs/s72-c/rr-1509948296-1959837_1521871612-6541484.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pagesa-ne-rrugen-e-kombit-pritet-te.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pagesa-ne-rrugen-e-kombit-pritet-te.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy