Pashaj thyen heshtjen/ Tregon çfarë duhet të fitojë Shqipëria nga marrëveshja për detin

Kolenel Myslim Pashaj, në një lidhje telefonike në emisionin “Opinion” në TV Klan, i është rikthyer negociatave për hapësirën detare mes Shqipërisë dhe Greqisë.

Pashaj u shpreh se pala shqiptare duhet të fitojë nga marrëveshja me palën greke, sipas hulumtimeve, 350 km katrorë hapësirë detare.

Dy pikat kryesore ku duhet të fokusohet grupi negociator, ka thënë Pashaj janë Kanali i Otrantos, pika treshe ndërmjet Greqisë, Italisë dhe Shqipërisë, gjithashtu hapësira ekonomike ekskluzive./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7975,Camëri,108,Editorial,1712,Ekonomi,418,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1289,Iliridë,251,Kosovë,2377,Kulture,629,Luginë,49,Moti,2,Politik,1779,Reportazh,156,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,493,Video,498,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pashaj thyen heshtjen/ Tregon çfarë duhet të fitojë Shqipëria nga marrëveshja për detin
Pashaj thyen heshtjen/ Tregon çfarë duhet të fitojë Shqipëria nga marrëveshja për detin
https://1.bp.blogspot.com/-gDAaO2r8nag/WpiYiPpR7jI/AAAAAAAAC2s/657Kq-i6zN0g6afyTrwD_A7OD5uisrzpACLcBGAs/s640/pashaj-deti.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-gDAaO2r8nag/WpiYiPpR7jI/AAAAAAAAC2s/657Kq-i6zN0g6afyTrwD_A7OD5uisrzpACLcBGAs/s72-c/pashaj-deti.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pashaj-thyen-heshtjen-tregon-cfare.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pashaj-thyen-heshtjen-tregon-cfare.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy