Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll ndryshon autobusin për shkaqe sigurie në Serbi

Përfaqësueses së Kosovës në hendboll për grupmoshat U20 për shkaqe sigurie i është ndërruar autobusi pak kilometra pasi kanë kaluar kufirin në Serbi. Dy pjesëtarë të forcave policore janë në autobus ndërsa udhëtimi drejt Beogradit është bërë nën përcjellje të policisë dhe gjatë rrugës ka pasur patrulla të shumta policore për sigurinë e përfaqësueses së Kosovës.

Përfaqësuesja e Kosovës për grupmoshat e reja U20 është nisur për në Serbi për të marrë pjesë në turneun kualifikues. Kosova është në grup me Serbinë, Norvegjinë dhe Sllovakinë. Turneu ishte paralajmëruar të mbahet në Kragujevc, por pas protestave të paralajmëruara për shkak të shkuarjes së Kosovës, është zhvendosur me qendrën e izoluar sportive “Kovilovo” që gjendet 12 kilometra larg Beogradit, përgatiti Koha./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7903,Camëri,108,Editorial,1687,Ekonomi,414,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1768,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll ndryshon autobusin për shkaqe sigurie në Serbi
Përfaqësuesja e Kosovës në hendboll ndryshon autobusin për shkaqe sigurie në Serbi
https://1.bp.blogspot.com/-AGrgk87itmg/WrRFupvSWsI/AAAAAAAAE4c/zslVEEEUpLMwjYEQCFPnApkYInuhN9PvQCLcBGAs/s640/autobusi-1-e1521729578921.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-AGrgk87itmg/WrRFupvSWsI/AAAAAAAAE4c/zslVEEEUpLMwjYEQCFPnApkYInuhN9PvQCLcBGAs/s72-c/autobusi-1-e1521729578921.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/perfaqesuesja-e-kosoves-ne-hendboll.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/perfaqesuesja-e-kosoves-ne-hendboll.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy