Pozitive me doping, sa vite pezullim rrezikon Romela Begaj

Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj ka dalë dje para mediave, duke u betuar mbi Kuran se nuk kishte përdorur asnjëherë substanca të ndaluara dhe se gjithë persekutimi i vjen për shkak se është pjesë e një shteti të vogël. Kampionia e Botës doli fillimisht pozitive me stanozolol që është i ndaluar, por ajo kërkoi përsëritjen e analizave duke bërë edhe testin B. Ky i fundit konfirmoi përgjigjen e testit A dhe Begaj tashmë është pozitive.

Vetë peshëngritësja ka bërë me dije se nuk do të vazhdojë betejën ligjore, pasi nuk i ka mjetet financiare. Begaj tashmë rrezikon që ta mbyllë karrierën, pasi dënimi i saj nga federata ndërkombëtare e linjës mund të jetë deri në tetë vite./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9263,Camëri,117,Editorial,2031,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2688,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Pozitive me doping, sa vite pezullim rrezikon Romela Begaj
Pozitive me doping, sa vite pezullim rrezikon Romela Begaj
Pozitive me doping, sa vite pezullim rrezikon Romela Begaj
https://4.bp.blogspot.com/-M2ym3vsHOxM/WptU8EcJEjI/AAAAAAAAT2s/0qvIyckVu7Y0E9_F-bAN569ve1sUAEiQQCLcBGAs/s640/Capture-2-2.png
https://4.bp.blogspot.com/-M2ym3vsHOxM/WptU8EcJEjI/AAAAAAAAT2s/0qvIyckVu7Y0E9_F-bAN569ve1sUAEiQQCLcBGAs/s72-c/Capture-2-2.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pozitive-me-doping-sa-vite-pezullim.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/pozitive-me-doping-sa-vite-pezullim.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy