Rama me shefin e TurkishAirlines, ja lajmi i mirë që jep!

Kryeministri Edi Rama po qëndron në Turqi, dhe një ditë më parë është takuar edhe me Presidentin tuk Erdogan.

Rama ditën e sotme është takuar me shefin e “TurkishAirlines” ku ka lajmeruar se po punohet qe ne sezonin e vitit te ardhshem te kryhen fluturimet e para nga aeroporti i Vlores.

“Në zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore Air ALBANIA,e cila po programohet me asistencën teknike të kolosit ajror turk dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej tij. Se shpejti”- shkruan Rama ./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Rama me shefin e TurkishAirlines, ja lajmi i mirë që jep!
Rama me shefin e TurkishAirlines, ja lajmi i mirë që jep!
Rama me shefin e TurkishAirlines, ja lajmi i mirë që jep!
https://4.bp.blogspot.com/-cQHBA8thI4k/WrYlUvpBAYI/AAAAAAAAVYY/cECcXCPIge093Jrv-gm6ricp8b0cIIQ_gCLcBGAs/s640/fr.png
https://4.bp.blogspot.com/-cQHBA8thI4k/WrYlUvpBAYI/AAAAAAAAVYY/cECcXCPIge093Jrv-gm6ricp8b0cIIQ_gCLcBGAs/s72-c/fr.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/rama-me-shefin-e-turkishairlines-ja_24.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/rama-me-shefin-e-turkishairlines-ja_24.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy