Rama në Turqi: “Air Albania” në fazën e fundit të saj

Kryeministri Edi Rama vijon axhendën e tij në Turqi. Pas takimit me presidentin turk Erdogan, ai ka kryer një vizitë në zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, nga ku Rama jep lajmin e mirë për vendin tonë.

Në rrjetin social Twitter kryeministri ka shkruar se midis tij dhe Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines është diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës ajrore “AirAlbania”.

“Në zyrën e Shefit Ekzekutiv të TurkishAirlines, për të diskutuar mbi fazën e fundit të projektit të linjës sonë ajrore Air ALBANIA,e cila po programohet me asistencën teknike të kolosit ajror turk dhe do të asistohet në të gjitha nivelet operacionale prej tij. Së shpejti!”/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11394,Camëri,133,Editorial,2608,Ekonomi,708,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1819,Iliridë,376,Kosovë,3447,Kulture,920,Luginë,77,Moti,2,Politik,2306,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,560,Video,673,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Rama në Turqi: “Air Albania” në fazën e fundit të saj
Rama në Turqi: “Air Albania” në fazën e fundit të saj
https://3.bp.blogspot.com/--GNQD_SRR4Y/WrVABq6coTI/AAAAAAAAVU8/TOwl-E8eYOkdUU18MeG0KN6xQwScGU-OQCLcBGAs/s640/rama-turkish-905x395.jpg
https://3.bp.blogspot.com/--GNQD_SRR4Y/WrVABq6coTI/AAAAAAAAVU8/TOwl-E8eYOkdUU18MeG0KN6xQwScGU-OQCLcBGAs/s72-c/rama-turkish-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/rama-ne-turqi-air-albania-ne-fazen-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/rama-ne-turqi-air-albania-ne-fazen-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy