Seferi shpallet kampion, “shkatërron” në dy raunde kampionin hungarez (Video)

Arena e boksit një natë më parë u pushtua nga fitorja e boksierit shqiptar që ka arritur një fitore të madhe ndaj një boksieri të njohur në arenën ndërkombëtare. Ai është Sefer Seferi ka marrë një fitore në boksin profesionist, ku përballë kishte hungarezin, Lazlo Hubert.

Seferi ka arritur që me disa goditje të fuqishme të nokautojë kundërshtarin hungarez në raundin e dytë në Vjenë të Austrisë. Për boksierin shqiptar nga Gostivari ky ishte dueli i 23-të në boksin profesional dhe deri më tani ka shënuar njëzet e një fitore një humbje dhe një barazim. Sefer Seferi është vëllai i boksierit të mirënjohur, i njohur me nofkën “Tyson shqiptar”, Nuri Seferit./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9263,Camëri,117,Editorial,2031,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2688,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Seferi shpallet kampion, “shkatërron” në dy raunde kampionin hungarez (Video)
Seferi shpallet kampion, “shkatërron” në dy raunde kampionin hungarez (Video)
https://4.bp.blogspot.com/-GqonAIYzBfw/Wq5nyG8W_BI/AAAAAAAAVAE/ogAINZmW7Asa5bhEjy3Z3kTBilZoX4hhACLcBGAs/s640/page-99-800x445.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-GqonAIYzBfw/Wq5nyG8W_BI/AAAAAAAAVAE/ogAINZmW7Asa5bhEjy3Z3kTBilZoX4hhACLcBGAs/s72-c/page-99-800x445.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/seferi-shpallet-kampion-shkaterron-ne.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/seferi-shpallet-kampion-shkaterron-ne.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy