Shqipëria, ja si ka qenë: Koleksion i fotografive të vjetra (Foto)

Gazetari dhe studiuesi i njohur, Ilir Ikonomi, prej kohësh hedh në faqen e tij personale një koleksion brilant me foto se si ka qenë Shqipëria dikur. Një pjesë e këtij koleksioni është më poshtë./ZgjohuShqiptar.info


Berati


Faik Konica, Gjergj Pekmezi, Fan Noli në fillimet e Vatrës, Boston.


Fan Noli në Gjenevë


Nga e majta, motrat e Zogut, Maxhide dhe Myzejen. Në mes, Leka Zogu


Ohri


Ohri


Përcjellja e nuses.


Rruga e Gjuhadolit, Shkodër


Saranda


Saranda


Varrimi i At Gjergj Fishtes


NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,8305,Camëri,113,Editorial,1806,Ekonomi,444,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1353,Iliridë,258,Kosovë,2452,Kulture,656,Luginë,50,Moti,2,Politik,1810,Reportazh,162,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,498,Video,515,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqipëria, ja si ka qenë: Koleksion i fotografive të vjetra (Foto)
Shqipëria, ja si ka qenë: Koleksion i fotografive të vjetra (Foto)
Shqipëria, ja si ka qenë: Koleksion i fotografive të vjetra (Foto)
https://4.bp.blogspot.com/-1CaB8UWthfM/WqRG-EfhHBI/AAAAAAAAUgw/dS7EvKDEE3Qyzb35hF8mveHwD312Ae4ewCLcBGAs/s640/9-640x360.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-1CaB8UWthfM/WqRG-EfhHBI/AAAAAAAAUgw/dS7EvKDEE3Qyzb35hF8mveHwD312Ae4ewCLcBGAs/s72-c/9-640x360.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/shqiperia-ja-si-ka-qene-koleksion-i.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/shqiperia-ja-si-ka-qene-koleksion-i.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy