Shqiptarët e kosovës vizitë në shtëpinë e Nexhmije Hoxhës: Legjendat nuk vdesin kurrë (VIDEO)

Një grup kosovarësh kanë mbërritur këtë fundjavë në shtëpinë e të vesë së diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxhës.

Osman Bytyqi, në një prononcim për newsbomb thotë se e ka vizituar dhe nuk është hera e parë. “Kam lindur enverist. E dua dhe e çmoj shumë çfarë kanë bërë për shqiptarët” thotë Osman Bytyqi.

Pyetjes për rënien e komunizmit dhe se shumë shqiptarë kanë antipati për atë regjim, Bytyqi thotë se : “Nuk ia dinë vlerën”.

Ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Osman Bytyqi dhe një grup tjetër kosovarësh kanë bërë vizitën te Nexhmija pasi kjo e fundit, më shumë se një muaj më parë, në 8 shkurt, mbushi plot 97 vjeç.

“Faleminderit për mikpritjen bujare oj familja e nderit dhe e kombit. Faleminderit nga shtabi i përgjithshëm i AKSH që më dha mundësinë t’ia ndaj mirënjohjen të madhes. Legjendat kurrë nuk vdesin” shkruan Bytyqi, duke përcjellë edhe videon përkatëse./ZgjohuShqiptar.info


Ndiqni videon:

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7906,Camëri,108,Editorial,1690,Ekonomi,414,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2355,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1770,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqiptarët e kosovës vizitë në shtëpinë e Nexhmije Hoxhës: Legjendat nuk vdesin kurrë (VIDEO)
Shqiptarët e kosovës vizitë në shtëpinë e Nexhmije Hoxhës: Legjendat nuk vdesin kurrë (VIDEO)
Shqiptarët e kosovës vizitë në shtëpinë e Nexhmije Hoxhës: Legjendat nuk vdesin kurrë
https://2.bp.blogspot.com/-krriiLteZAQ/WrMoDmp6jPI/AAAAAAAAEzQ/Zu02jL3uBxIEke9nxpB3AbunnZ_4GNrCACLcBGAs/s640/783b89d4705917fa5fe6d9ee9093f21a_L-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-krriiLteZAQ/WrMoDmp6jPI/AAAAAAAAEzQ/Zu02jL3uBxIEke9nxpB3AbunnZ_4GNrCACLcBGAs/s72-c/783b89d4705917fa5fe6d9ee9093f21a_L-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/shqiptaret-e-kosoves-vizite-ne-shtepine.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/shqiptaret-e-kosoves-vizite-ne-shtepine.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy