“Spiegel Online” fton turistët gjermanë të vizitojnë Shqipërinë

“Merrni hartën dhe udhëtoni drejt juglindjes, në Shqipëri, në Tiranë”.

Kështu u drejtohet turistëve gjermanë, revista prestigjioze gjermane “Spiegel Online”.

Me anë të një statusi rrjetin social Facebook, Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi, ka publikuar një artikull të revistës “Spiegel Online” e cila fton turistët gjermanë që të udhëtojnë drejt Shqipërisë, duke sjellë si shembull historinë e një “Mullixhiu” dhe Shefit të tij, Bledar Kola, shkruan ATSH.

“Merrni hartën dhe udhëtoni drejt juglindjes; në Shqipëri, në Tiranë”- Kështu u drejtohet turistëve gjermanë, “Spiegel Online”./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: “Spiegel Online” fton turistët gjermanë të vizitojnë Shqipërinë
“Spiegel Online” fton turistët gjermanë të vizitojnë Shqipërinë
https://2.bp.blogspot.com/-tw37HDxE7V0/Wq8vUbz3QpI/AAAAAAAAEf4/kiLRJD0k1TcvKW8Mnzb3RiSZbBoBOUChgCLcBGAs/s640/auto_shqiperia_1_-_spiegel1521361269-640x425.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-tw37HDxE7V0/Wq8vUbz3QpI/AAAAAAAAEf4/kiLRJD0k1TcvKW8Mnzb3RiSZbBoBOUChgCLcBGAs/s72-c/auto_shqiperia_1_-_spiegel1521361269-640x425.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/spiegel-online-fton-turistet-gjermane.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/spiegel-online-fton-turistet-gjermane.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy