Trajneri i Norvegjisë: Respekte Panuccit, Shqipëria ka ekip të mirë teknik

Kombëtarja e Norvegjisë ka zhvilluar gjatë ditës së sotme stërvitje në ambientet e stadiumit “Selman Stërmasi”, ndërkohë që trajneri suedez i Norvegjisë, Lars Lagerback ka folur në konferencë për mediat në lidhje me këtë ndeshje miqësore, ku ka vlerësuar maksimalisht Shqipërinë.

Ai është shprehur se Shqipëria ka një ekip të mirë dhe trajneri Panuçi po aplikon një sistem të ri në lojë, prandaj e di që kjo ndeshje do të jetë e vështirë.

“Pas takimit ndaj Australisë nisëm të mendonim për Shqipërinë. Mendoj se na pret një përballje e vështirë. Kemi provuar në këto dy ditë të studiojmë lojën e Shqipërisë dhe e di që trajneri Panucci po aplikon një sistem të ri, për këtë arsye po përgatisim lojtarët që të jenë të gatshëm për disa module të ndryshëm.

Shqipëria ka një ekip të mirë në teknikë dhe janë të fortë fizikisht. Ata po punojnë fort dhe po bëjnë një punë të mirë. Kam shumë respekt për Shqipërinë dhe mendoj se kanë një grup të mirë lojtarësh.

Në Europian u paraqitën mjaft mirë, e ritheksoj, e vlerësoj Panuccin dhe ekipin shqiptar.ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,7901,Camëri,108,Editorial,1685,Ekonomi,413,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1274,Iliridë,250,Kosovë,2353,Kulture,623,Luginë,48,Moti,2,Politik,1767,Reportazh,153,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,492,Video,493,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Trajneri i Norvegjisë: Respekte Panuccit, Shqipëria ka ekip të mirë teknik
Trajneri i Norvegjisë: Respekte Panuccit, Shqipëria ka ekip të mirë teknik
https://3.bp.blogspot.com/-biIhenZ1E-0/WrhLjlYTA0I/AAAAAAAAFOw/LSUy3YDRUzAuh8qDTXHvwq6esTvMXkElwCLcBGAs/s640/lagerbak-696x418.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-biIhenZ1E-0/WrhLjlYTA0I/AAAAAAAAFOw/LSUy3YDRUzAuh8qDTXHvwq6esTvMXkElwCLcBGAs/s72-c/lagerbak-696x418.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/trajneri-i-norvegjise-respekte-panuccit.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/trajneri-i-norvegjise-respekte-panuccit.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy