Tre deputetë shqiptarë, vëzhgues për zgjedhjet në Rusi...

Rusia voton sot për të zgjedhur Presidentin e ri të Federatës.

Për të ndjekur mbarëvajtjen e procesit zgjedhor janë angazhuar 555 mijë vëzhgues, lokalë dhe ndërkombëtarë.

Mësohet se në përbërje të misionit vëzhgues të OSBE/ODHIR bëjnë pjesë edhe deputetët e Kuvendit të Shqipërisë, Fatmir Mediu, Bledi Çuçi dhe Ervin Bushati.

Ata janë vendosur në disa qendra votimi në Moskë.

Ndërkohë qendrat e votimit janë hapur që në 08:00 të mëngjesit dhe mbyllen në 20:00, me orën lokale të Rusisë. Votimi është elektronik./ZgjohuShqiptar.info

NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,9263,Camëri,117,Editorial,2031,Ekonomi,507,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,81,Histori,1470,Iliridë,288,Kosovë,2688,Kulture,722,Luginë,61,Moti,2,Politik,1899,Reportazh,180,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,520,Video,567,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Tre deputetë shqiptarë, vëzhgues për zgjedhjet në Rusi...
Tre deputetë shqiptarë, vëzhgues për zgjedhjet në Rusi...
Tre deputetë shqiptarë, vëzhgues për zgjedhjet në Rusi...
https://1.bp.blogspot.com/-Xj7TLk2ZZzA/Wq8jZykGc9I/AAAAAAAAEbY/LA_c4Bd4W-0uI5hV1nQ-Kt-zblLtH9eqQCLcBGAs/s640/zgjedhjet-ne-rusi-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Xj7TLk2ZZzA/Wq8jZykGc9I/AAAAAAAAEbY/LA_c4Bd4W-0uI5hV1nQ-Kt-zblLtH9eqQCLcBGAs/s72-c/zgjedhjet-ne-rusi-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/tre-deputete-shqiptare-vezhgues-per_19.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/03/tre-deputete-shqiptare-vezhgues-per_19.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy